LifeStraw® - Filtr do wody Mission - 5L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Cena: 489,00 zł 489.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

LifeStraw® to wielokrotnie nagradzana, łatwa w użyciu technologia filtracji wody, która pozwala pić ją bezpiecznie prosto z zanieczyszczonych źródeł. Technologia ta została wynaleziona w 2005 roku przez szwajcarską firmę Vestergaard z pierwotnym przeznaczeniem do zastosowania w przypadku katastrof humanitarnych i naturalnych. Produkty LifeStraw® zostały m.in. wykorzystane podczas poważnych klęsk żywiołowych w takich miejscach jak Haiti, Tajlandia, Indonezja i Filipiny.

LifeStraw® to jedne z najbardziej zaawansowanych i trwałych filtrów do wody dostępnych na rynku. Unikalna technologia w połączeniu z łatwością obsługi sprawia, że ​​idealnie nadają się one dla entuzjastów outdooru, podróżowania oraz jako wyposażenie awaryjne.

Filtry LifeStraw® wykorzystują zaawansowaną technologię cylindrycznych membran kapilarnych. Ta wysoce wydajna metoda filtracji nie wymaga do pracy żadnych środków chemicznych oraz zasilania energią elektryczną.

LifeStraw® Mission to niezwykle wydajny, przenośny filtr do wody z technologią antywirusową. Ten przeznaczony głównie do biwakowania, grupowych wycieczek i ekspedycji filtr umożliwia stały dostęp do czystej wody pitnej. Jego użycie jest bardzo proste - wystarczy napełnić dołączony do filtra worek, powiesić go i pozwolić grawitacji wykonać całą pracę.

Funkcje i korzyści:
- Usuwa 99,9999% bakterii, 99,99% pierwotniaków i 99,999% wirusów
- Zaawansowana technologia z cylindrycznymi membranami kapilarnymi usuwa takie zanieczyszczenia jak Giardia, Salmonella, Cryptosporidium i E.coli
- Zmniejsza zmętnienie (zamulenie)
- Oczyszcza aż 18 000 litrów wody z cząsteczek o wielkości do 0,2 mikrona
- Wydajność: od 9 do 12 litrów na godzinę
- Waga: 430g
- Łatwy do czyszczenia filtr wstępny oraz wkład filtrujący
- Kompaktowy, rolowany worek z szerokim otworem do łatwego napełniania wodą ze strumienia, jeziora, itp.
- Pojemność worka: 5 litrów
- Dołączony pasek na ramię ułatwia przenoszenie filtra oraz umożliwia jego zawieszenie np. na drzewie
- Dołączony worek transportowy ze ściągaczem dla łatwego transportu i przechowywania
- Grawitacyjny filtr eliminuje potrzebę zasilania elektrycznego i wykorzystania substancji chemicznych
- Wolny od bisfenolu A
- Spełnia amerykańskie (US EPA) i unijne standardy dotyczące wody pitnej
- Brak okresu trwałości

Firma Vestergaard zobowiązała się, że za każdy sprzedany produkt Lifestraw® jedno dziecko w Afryce otrzyma dostęp do czystej wody pitnej na okres jednego roku. W 2014 ponad 157 000 dzieci w Kenii otrzymało czystą wodę ze środków uzyskanych ze sprzedaży produktów Lifestraw®.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl