Informacje o sklepie

Spędzić noc w szałasie, pokonać trasę, przedzierając się przez błotniste kałuże, rozpalić ogień podczas wieczornego odpoczynku na górskich szczycie, przyrządzić obiad po długiej wędrówce po pustyni… to wyzwanie, które przyprawia o rumieńce każdego mężczyznę. Jesteś na to przygotowany? Pomożemy Ci pokonać niebezpieczne żywioły, przetrwać w ekstremalnie trudnych warunkach, pokonać słabości i wbiec na szczyt własnych możliwości!

UrbanSurvival.PL – z nami przygoda smakuje lepiej niż dobrze

Mamy patent na przygodę! UrbanSurvival to sklep z akcesoriami survivalowymi i outdoorowymi. Jesteśmy przygotowani na skrajnie uciążliwe warunki i znamy prawa natury, które szanujemy i przestrzegamy. Proponujemy Ci ofertę produktów, dzięki której będziesz gotowy przetrwać dłużej, przebiec więcej, wspiąć się wyżej i zasmakować adrenaliny bardziej.

W naszym sklepie znajdziesz noże, multitoole, torby i plecaki, niezbędne narzędzia, termosy i zestawy do gotowania. Przygotowanie do survivalowej przygody to nie tylko długie i wyczerpujące treningi i walka z własnymi ograniczeniami, to kompleksowe wyposażenie i dobrej jakości sprzętu, które podczas obcowania z naturą (czy w miejskim zgiełku) są Twoimi największymi sprzymierzeńcami.

UrbanSurvival to połączenie pasji do przygody, miłości do natury i niepohamowanego głodu adrenaliny. Sklep tworzy zgrana i współpracująca ze sobą drużyna, razem jesteśmy niepokonani!

Dlatego stworzyliśmy miejsce, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom survivalowego klienta. Mamy wiedzę, doświadczenie, siłę i motywację, UrbanSurvival jest zwieńczeniem naszej ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl